Osiągnięcia naszych uczniów |
|
|
|
2006/2007 |
Ogólnopolski
Konkurs Instrumentów Dętych
„MINIATURA 2007”,
Bydgoszcz 3-4 marca 2007 |
Kalina Majewska z klasy IV c/4 nauczyciel mgr
Joanny Antolak - flet poprzeczny |
|
Regionalne Przesłuchania
Uczniów Klasy Akordeonu
Stargard Szczeciński 09 marca 2007 |
Tomasz Buchowiecki z klasy III c/4
nauczyciel
mgr Grzegorz Kukuła - akordeon |
|
Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów
Dętych Drewnianych w Szczecinku 7 marca 2007 |
Michalina Liczmańska z klasy III c/4 uczennica- Pani mgr Joanny
Antolak
- flet poprzeczny |
|
Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów
Dętych Drewnianych w Szczecinku 7 marca 2007 |
Julita Czyrkowska z klasy II c/4 uczennica
Pana mgr Andrzeja
Jórkowskiego - saksofon |
|
Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów
Dętych Drewnianych w Szczecinku 7 marca 2007 |
Justyna Kacprowska z klasy III c/4 uczennica Pana mgr Andrzeja
Jórkowskiego - klarnet |
|
Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Perkusji
w Gdańsku w dniu 9 marca 2007 |
Patrycja
Mieszkowicz-Adamowicz z klasy
III c/4 uczennica Pana mgr Jacka Chojnackiego - perkusja |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec
w Koszalinie w dniu 17 marca 2007 |
Krzysztof Iwanek z
klasy IV c/6uczeń Pani mgr Elżbiety Wojciechowskiej - skrzypce |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec
w Koszalinie w dniu 17 marca 2007 |
Marta Gładkowska z
klasy V c/6 uczennica Pani mgr Aleksandry
Bratko - skrzypce |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu w Koszalinie
w dniu 21 marca 2007 |
Przemysław Romaniak z
klasy V c/6 uczeń Pani mgr Elżbiety
Plebanek-Duda |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu w Koszalinie
w dniu 21 marca 2007 |
Damian Skoczyk z
klasy V c/6 uczeń Pani mgr
Joanny Nalazek |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu w Koszalinie
w dniu 21 marca 2007 |
Zofia Saczko z klasy
V c/6 uczennica Pani mgr Izabeli Dziuby |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Gitary w Białogardzie
w dniu 26 marca 2007 |
Marta Połuboczko z
klasy II c/4 uczennica Pana mgr Piotra Tyborskiego |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Gitary w Białogardzie
w dniu 26 marca 2007 |
Martyna Gibka z klasy
II c/4 uczennica Pana mgr Piotra Tyborskiego |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Gitary w Białogardzie
w dniu 26 marca 2007 |
Bartosz Chrzanowski z
klasy IV c/6 uczeń Pana
Andrzeja Głowackiego |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Gitary w Białogardzie
w dniu 26 marca 2007 |
Oliwia Kijko z klasy
IV c/6 uczennica Pana Andrzeja Głowackiego |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Gitary w Białogardzie
w dniu 26 marca 2007 |
Paulina Czyrkowska z
klasy II c/4 uczennica Pana mgr Adama Murala |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Gitary w Białogardzie
w dniu 26 marca 2007 |
Joanna Sobolewska z
klasy V c/6 uczennica Pana mgr Adama Murala |
|
Regionalne
Przesłuchania Uczniów Klas Gitary w Białogardzie
w dniu 26 marca 2007 |
Urszula Świder z
klasy II c/4 uczennica Pana mgr Adama Murala |
2007/2008 |
V Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych "ETIUDA 2007" w Szczecinie |
Julia Kozar, flet poprzeczny- wyróżnienie, uczennica Pani mgr Joanny Antolak-Bielak |
|
V Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych "ETIUDA 2007" w Szczecinie |
Karina Żurawska,flet poprzeczny - wyróżnienie, uczennica Pani mgr Joanny Antolak-Bielak |
|
V Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych "ETIUDA 2007" w Szczecinie |
Julita Czyrkowska, saksofon - III miejsce, uczennica Pana mgr Andrzeja Jórkowskiego |
|
IV Regionalne Warsztaty Skrzypcowe Szkół Muzycznych I stopnia w Szczecinie |
Krzysztof Iwanek, skrzypce - II miejsce, uczeń Pani mgr Elżbiety Wojciechowskiej |
|
II Konkurs Pianistyczny
'Słupskie spotkania z muzyką ukraińską' 2007 |
Aldona Wierzbicka, fortepian - wyróżnienie, uczennica Pani mgr B. Galikowsiej-Panasiuk |
|
Konkurs Młodego Muzyka Instrumentów Dętych w Szczecinku 2008 |
Julita Czyrkowska, saksofon, uczennica Pana mgr Andrzeja Jórkowskiego |
|
X Rejonowy Przegląd Muzyki Gitarowej w Słupsku 2008 |
Tomasz Mirowski, gitara - nagroda, uczeń Pana mgr Piotra Tyborskiego |
|
X Rejonowy Przegląd Muzyki Gitarowej w Słupsku 2008 |
Katarzyna Fornal, gitara - nagroda, uczeń Pana mgr Piotra Tyborskiego |
|
X Rejonowy Przegląd Muzyki Gitarowej w Słupsku 2008 |
zespół gitarowy - wyróżnienie, nauczyciel prowadzący Pan mgr Piotr Tyborski |
2008/2009 |
III Konkurs "Skrzypce dla najlepszych" w Szczecinie |
udział uczniów PSM I st. w BIałogardzie |
|
Konkurs Muzyka ilustracyjna w Szczecinie |
udział uczniów PSM I st. w BIałogardzie |
|
III Konkurs Pianistyczny "Słupskie spotkania z muzyką ukraińską" |
Wierzbicka Aldona, fortepian, uczennica Pani mgr B. Galikowskiej-Panasiuk |
|
Makroregionalne Przesłuchania Uczniów II etap- gitara w Toruniu |
Mirowski Tomasz, gitara, uczeń Pana mgr Piotra Tyborskiego |
|
V Regionalny Konkurs Etiud Szkół Muzycznych I stopnia w Szczecinie |
Tomasz Mirowski, gitara - III miejsce, nauczyciel Pan mgr Piotr Tyborski |
|
V Regionalny Konkurs Etiud Szkół Muzycznych I stopnia w Szczecinie |
Stachowiak Marta, gitara - wyróżnienie, nauczyciel Pan mgr Piotr Tyborski |
|
V Regionalny Konkurs Etiud Szkół Muzycznych I stopnia w Szczecinie |
Dudek Paulina, gitara - wyróżnienie, nauczyciel Pan mgr Piotr Tyborski |
|
VI Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych "Etiuda 2008" w Szczecinie |
Julia Kozar, flet poprzeczny - III miejsce, nauczyciel Pani mgr Joanna Antolak-Bielak |
2009/2010 |
VII Międzynarodowy Festiwal Instrumentów Dętych "Etiuda 2009" w Szczecinie |
Grabarczyk Alicja, flet poprzeczny - wyróżnienie, nauczyciel Pani mgr Joanna Antolak-Bielak |
|
VII Międzynarodowy Festiwal Instrumentów Dętych "Etiuda 2009" w Szczecinie |
Kozar Julia, flet poprzeczny - wyróżnienie, nauczyciel Pani mgr Joanna Antolak-Bielak |
|
VII Międzynarodowy Festiwal Instrumentów Dętych "Etiuda 2009" w Szczecinie |
Siwek Zofia, flet poprzeczny - tytuł 'MŁODY TALENT', nauczyciel Pani mgr Joanna Antolak-Bielak |
|
VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka Współczesna w wykonaniu najmłodszych" Kompozycje Andrzeja Cwojdzińskiego w Gdańsku-Wrzeszczu |
Marcelina Grabska, fortepian - III miejsce, nauczyciel Pan mgr Izabela Dziuba |
|
Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I stopnia pod Patronatem CEA, Gdańsk-Wrzeszcz 09.04.2010. |
Zespół saksofonowy- 21pkt - zakwalifikowanie do Ogólnopolskich Przesłuchań Zespołów Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Warszawie, nauczyciel Pan mgr Andrzej Jórkowski |
2010/2011 |
Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I st. w Bydgoszczy 25-28.11.2010 |
zespół perkusyjny: Julia Radaszewska, Adam Weiszewski, Michał Semenowicz, Hendrik Nulden, Jakub Lange, Konrad Mianowski, nauczyciel Pan mgr Jacek Chojnacki |
|
Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Akordeonowych
Szkół I st. w Szczecinie 10.01.2010. |
zespół akordeonowy: Stanisława Łepecka, Monika Majewska, Sudoł Marcin, Bartosz Bońkowski, Anna Skrzypiec, nauczyciel Pan mgr Andrzej Mantyk |
|
XII Grudziądzki Konkurs Akordeonowy 8-9 Kwietnia 2011 |
Karol Łuczak, nauczyciel Pan mgr Andrzej Mantyk |
|
VIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych ETIUDA 2011 16 grudnia 2011 OSM Ist w Szczecinie |
Siwek Zofia - flet; Kozar Julia - flet; Brudziński Mateusz - flet; Grabarczyk Alicja - flet; nauczyciel Pani mgr Joanna Antolak-Bielak |
2011/2012 |
Makroreg. Przesłuchania Zespołów Dętych Szkół Muzycznych Ist Gdynia 09 stycznia 2012 |
Trio instr. dętych: Kopak Emilia - klarnet; Kaunecka Julia - saksofon alt i tenor; Krzysztof Iwanek - saksofon altowy; nauczyciel Pan mgr Andrzej Jórkowski |
|
Ogólnopolskie Przesłuchanie Zespołów Dętych Szkół Muzycznych I st Warszawa 17 marca 2012 |
Trio instr. dętych: Kopak Emilia - klarnet; Kaunecka Julia - saksofon alt i tenor; Krzysztof Iwanek - saksofon altowy; nauczyciel Pan mgr Andrzej Jórkowski |
|
VI Konkurs Pianistyczny "Słupskie Spotkania z Muzyką Ukraińską" Słupsk 30 marca 2012 |
Marcelina Grabska - fortepian;
nauczyciel: Pani mgr Izabela Dziuba;
I miejsce w II grupie (23pkt) |
|
I Zachodniopomorski Konkurs Akordeonowy Pyrzyce 10 kwietnia 2012 |
Łuczak Karol (III miejsce), Górecki Michał; nauczyciel: Pan mgr Andrzej Mantyk |
|
Regionalny Turniej Pianistyczny SzkÓł Muzycznych I st Kołobrzeg 23 kwietnia 2012 |
Julia Rydzak - I miejsce; nauczyciel Pani mgr Natalia Falęcka |
|
XIV Oruński Konkurs Skrzypcowy Gdańsk-Orunia 23 maja 2012 |
Litwiak Gracjan; naucz. Pani mgr Aleksandra Bratko; Melion Paweł; naucz. Pani mgr Elżbieta Wojciechowska |
|
I Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy Szczecin 23 maja 2012 |
Iwanek Krzysztof - II miejsce; nauczyciel Pan mgr Andrzej Jórkowski |
2012/2013 |
Przesłuchania CEA etap makroregionalny Szczecinek 6-8 grudnia 2012 |
Paweł Melion - skrzypce; nauczyciel Pani mgr Elżbieta Wojciechowska |
|
Przesłuchania CEA etap makroregionalny
Koszalin 7-9 grudnia 2012 |
Hubert Wołkowski -gitara; nauczyciel Pan Andrzej Głowacki Hanna Florek - gitara; nauczyciel Pan mgr Piotr Tyborski Zespół gitarowy w składzie: Hanna Florek, Agata Pasińska, Radosław Wierzbicki, Patrycja Wantoch-Rekowska; nauczyciel Pan mgr Piotr Tyborski |
|
Przesłuchania CEA etap makroregionalny
Słupsk 11-12 grudnia 2012 |
Michał Górecki - akordeon, Karol Łuczak - akordeon; nauczyciel Pan mgr Andrzej Mantyk |
|
II Ogólnopolski Koncert Sonat w Szczecinie 22.03.2013 r. OSM Ist.
|
Gracjan Litwiak - skrzypce nauczyciel: Aleksandra Bratko
Paweł Melion - skrzypce - wyróżnienie nauczyciel: Elżbieta Wojciechowska |
2013/2014 |
Nagroda Burmistrza za całokształt precy i wyników osiągniętych w roku szkolnym 2013/2014
|
Agata Pasińska - saksofon nauczyciel Andrzej Jórkowski |
|
Nagroda Burmistrza za całokształt precy i wyników osiągniętych w roku szkolnym 2013/2014
|
Melion Paweł - skrzypce nauczyciel Elżbieta Wojciechowska |
|
Festiwal Akordeonowy 26-29. 09.2013r. Koszalin |
Łuczak Karol Górecki Michał Kuchmecka Klaudia nauczyciel Andrzej Mantyk
|
|
I Konkurs Zespołów Akordeonowych w Ramach VI Festiwalu Zespołów Akordeonowych dla uczniów i pedagogów Polski Zachodniej i Północnej 27. 03. 2014r. Choszczno
|
Łuczak Karol
Górecki Michał
Kuchmecka Klaudia
nauczyciel Andrzej Mantyk
|
|
III Zachodniopomorski Konkurs Akordeonowy 03. 04. 2014r. Pyrzyce
|
Łuczak Karol - wyróżnienie
nauczyciel Andrzej Mantyk
|
|
Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny "Młode Talenty" 9-10. 05. 2014r. Państwowa Szkoła Muzyczne I st. im. T. Szeligowskiego w Szczecinie
|
Julia Rydzak nauczyciel Natalia Falęcka
|
|
IV Wiosenny Konkurs Fletowy dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu lubuskiego i zachodniopomorskiego Szkoła Muzyczna I stopnia im. Władysława Jana Ciesielskiego 19. 05. 2014r. Gorzów Wielkopolski |
Cyrklewicz Maria kl. I c/6 - III miejsce Zdziechowicz Maja kl. I c/6 - III miejsce nauczyciel: J. Antolak-Bielak
|
|
Regionalne Warsztaty Wiolonczelowe 25. 06. 2014r. w Koszalinie |
Marcela Zając II nagroda Kamila Łuczak II nagroda Julia Jerenkiewicz III nagroda nauczyciel: Kamila Wasiak |
|
|
|
2014/2015 |
|
|
|
25-28 IX 2014r. Międzynarodowy Festiwal Zespołów Muzyki Akordeonowej w Koszalinie |
Zespół akordeonowy: Górecki Michał, Kuchmecka Klaudia |
|
|
|
|
Makroregionalne Przesłuchania CEA z fortepianu, Gdynia 8-9 XII 2014r. |
Julia Rydzak kl. V c/6 (17 pkt.) nauczyciel: Natalia Falęcka |
|
|
|
|
Makroregionalne Przesłuchania CEA z gitary, PSM I i II st. im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu 12.XII 2014r. |
Magdalena Kazała kl. V/c6 (20 pkt.) nauczyciel Adam Mural Aleksandra Federkiewicz kl. II C/4 (18 pkt.) nauczyciel: Adam Mural Piotr Jaruzel kl. II c/4 (18 pkt.) nauczyciel: Piotr Tyborski |
|
|
|
|
Makroregionalne Przesłuchania CEA ze skrzypiec PSM I i II st. im. Oskara Kolberga w Szczecinku 18.XII 2014r. |
Iwanek Natan kl. III c/4 (18 pkt.) nauczyciel: Aleksandra Bratko |
|
|
|
|
Konkurs Fletowy-Turniej Etiud, Szczecin 26. II 2015r. |
Iga Zdziechowicz kl. II c/6 (I miejsce) Maria Cyrklewicz kl. II c/6 (III miejsce) nauczyciel: Joanna Antolak |
|
|
|
|
IX Konkurs Pianistyczny Słupskie spotkania z muzyką ukraińską" Słupsk 27 III 2015r. |
Jakub Radek kl. IV c/6 nauczyciel: Natalia Falęcka |
|
|
|
|
IV Zachodniopomorski Konkurs Akordeonowy, Pyrzyce 23 V 2015 |
Zofia Pożyczka (I miejsce) nauczyciel: Andrzej Mantyk |
|
|
|
|
I Regionalny Konkurs Fletowo-Klarnetowy, Goleniów 7 V 2015r. |
Maria Cyrklewicz (wyróżnienie) Iga Zdziechowicz (III miejsce) nauczyciel: Joanna Antolak-Bielak |
|
|
|
|
IV Turniej Szkół Muzycznych I stopnia "Spotkania z muzyką fortepianową", Kołobrzeg 29 V 2015r. |
Oryl Gracjan kl. III c/6
nauczyciel: Dorota Kuryło
Osiak Lena kl. II c/6 (III miejsce)
nauczyciel: Izabela Dziuba |
|
|
|
2015-2016 |
|
|
|
Warsztaty akordeonowe w ramach
XV Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego
Wrzesień 2015 r. Koszalin
|
Smyk Jan
Szymański Hubert nauczyciel: Andrzej Mantyk |
|
|
|
|
XXI Słupeckie Spotkania Muzyczne,
Zespół Szkół Muzycznych im. A. Szelity w Słupcy,
27-28 XI 2015 r. |
Zofia Pożyczka z kl. III c/6 (wyróżnienie) nauczyciel: Andrzej Mantyk |
|
|
|
|
Przesłuchania Regionalne CEA Zespołów Kameralnych Stargard Szczeciński 13.I.2016 r.
|
Udział wziął zespół smyczkowy- 10 uczniów nauczyciel: Aleksandra Bratko |
|
|
|
|
V Zachodniopomorski Konkurs Akordeonowy
Pyrzyce 17.III.2016 r. |
Zofia Pożyczka z kl. III c/6 (w grupie II - I miejsce) nauczyciel: Andrzej Mantyk |
|
|
|
|
VII Festiwal Akordeonowy dla szkół muzycznych I i II stopnia Polski Zachodniej i Północnej
Choszczno 12-13 IV. 2016 r.
|
Zofia Pożyczka z kl. III c/6 nauczyciel: Andrzej Mantyk |
|
|
|
|
XI Forum Młodych Wiolonczelistów PSM I stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Gdańsku-Oruni 26.IV.2016 r.
|
Nadia Babij z kl. II c/6 (II miejsce w I grupie wiekowej) nauczyciel: Joanna Wieczorek |
|
|
|
|
V Makroregionalny Konkurs Fletowy Gdańsk 13.V.2016 r.
|
Maria Cyrklewicz (III miejsce)
Iga Zdziechowicz (wyróżnienie)
Nauczyciel: J. Antolak-Bielak |
|
|
|
|
Konkurs Młodego Muzyka, Szczecinek 06.V.2016 r. |
Maria Cyrklewicz- wyróżnienie Iga Zdziechowicz nauczyciel: Joanna Antolak-Bielak
|
|
|
|
|
Festiwal Akordeonowy im. prof. Jerzego Jurka "Harmonia Espressiva" 19-21.V.2016 r.
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
|
Zofia Pożyczka z kl. III c/6 (wyróżniona) nauczyciel: Andrzej Mantyk |
|
|
|
|
Turniej Szkół Muzycznych I stopnia "Spotkania z Muzyką fortepianową" 23.V.2016 r. Kołobrzeg |
Olaf Ciba (I miejsce) nauczyciel: Izabela Dziuba Osiak Lena nauczyciel: Izabela Dziuba
Ryszewski Borys (I miejsce) nauczyciel: Natalia Falęcka
|
2016-2017 |
|
|
|
Przesłuchania CEA Instrumentów Dętych Drewnianych
Białogard 30-31 stycznia 2017 r. |
Cyrklewicz Maria- flet naucz. J. Antolak-Bielak
Zdziechowicz Iga- flet naucz. J. Antolak-Bielak
Zdziechowicz Maja- saksofon naucz. A. Jórkowski
Ciszewska Jadwiga- klarnet naucz. A. Jórkowski |
|
Przesłuchania CEA- akordeon
Choszczno 01 lutego 2017 r. |
Zofia Pożyczka- naucz. A. Mantyk
22 pkt- wyróżnienie |
|
Przesłuchania CEA- skrzypce
Koszalin 31 stycznia 2017 r. |
Fryderyka Wiedeńska- naucz. E. Wojciechowska.
20 pkt |
|
Przesłuchania CEA- gitara
Gryfice 02 lutego 2017 r. |
Udział 2 zespołów gitarowych i solistów: -
Grabski Antoni
Brzostek Hubert
Napieraj Antoni
Dzierżęga Zuzanna |
|
Przesłuchania CEA- fortepian
Stargard 02 lutego 2017 r. |
Udział 2 uczniów z klasy naucz. Pani N. Falęckiej
Lena Osiak,
Borys Ryszewski |
|
Przesłuchania CEA- perkusja
Bydgoszcz 27-28 lutego 2017 r. |
Uczniowie Pana J. Chojnackiego: Głuszczak Jakub, Siwek Zofia, Cylipan Eryk |
|
XXIII Kaszubskie Spotkania Akordeonów
Kocierzyna 22 marca 2017 r. |
Zofia Pożyczka- nauczyciel A. Mantyk
Uczennica zdobyła wyróżnienie |
|
III Konkurs Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych
I i II stopnia Stargard pod szczęliwą gwiazdą
Stargard 24-25 kwietnia 2017 r. |
Udział duetu pianistycznego Jan Wójcik I Maciej Szefler,
naucz. E. Plebanek-Duda |
|
IV Ogólnopolskie Pianistyczne Forum Muzyki Polskiej
Skierniewice 12 maja 2017 r. |
wyróżnienie Olaf Ciba- naucz. I. Dziuba |
|
IV Zachodniopomorski Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Pyrzyce 17 maja 2017 r. |
III miejsce zajęła Nadia Babij, wyróżnienie Olga Głowacka,
Naucz. Justyna Jakubowska |
|
Koszaliński Konkurs Akordeonowy 23.05.2017 Koszalin |
Ciesielski Krzysztof II miejsce, nauczyciel A. Mantyk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|